Polskie suplementy diety

Polskie suplementy diety – Przepisy kulinarne

Kliknij w obrazek

Polskie suplementy diety sklep sklep sklep suplementy diety suplementy diety Polskie suplementy diety Polskie suplementy

Więcej informacji o produktach – kliknij zdjęcie produktu powyżej – polskie suplementy diety

Prawidłowe żywienie ludzi chorych ułatwia powrót do zdrowia. Polskie suplementy diety – duolife

Zarówno przy żywieniu ludzi zdrowych , jak i chorych popełniamy jeszcze wiele błędów. Błędy powtarzane przez czas dłuższy w żywieniu ludzi zdrowych stają się przyczyną choroby. Natomiast błędy popełniane w żywieniu ludzi chorych opóżniają wyzdrowienie i stają się przyczyną stanów przewlekłych. Błędem popełnianym w żywieniu chorych jest to, że przez dietę rozumiemy wykluczenie codziennych pokarmów bez względu na rodzaj choroby. Jako najbardziej odpowiednie potrawy dla chorych uznajemy powszechnie kleiki, rosół, czasem gotowane jarzyny. Wymienione potrawy mają duże zastosowanie w żywieniu chorych ale jako produkty dodatkowe lub stosowane przejściowo w stanach ostrych. Przez czas dłuższy w krótkim czasie doprowadzimy do spadku wagi i sił oraz ogólnego wyczerpania i niezdolności do pracy. Przez dietę rozumiemy nie wykluczenie czy stałe ograniczenie pokarmów, a tym samym głodzenie, lecz właściwy dobór pokarmów dostosowanych do choroby.

Polskie suplementy diety – duolife to pomoc przy żywieniu chorych nowoczesnymi metodami dietetycznymi. Ważne jest aby dieta była pełnowartościowa, to znaczy dostarczała wszystkich najważniejszych składników odżywczych. A z drugiej strony aby przeważały w niej składniki które w danym przypadku mają działanie lecznicze lub zapobiegawcze.

Zarejestruj się i kupuj bez marży polskie suplementy diety

https://grzegorzsokolowski.myduolife.com/register/initial.html

Dlaczego musimy zachować dietę przy chorobach układu krążenia.

Motorem układu krążenia krwi jest serce. Praca serca jest zasadniczym i koniecznym warunkiem życia. Stale bijące jak zegarek serce zapewnia nam normalne krążenie krwi w tętnicach i żyłach. Choroby układu krążenia a zwłaszcza serca mogą być spowodowane przez różne szkodliwe czynniki takie jak bakterie chorobotwórcze które wywołują choroby zakażne. Przyczyną może być również choroba reumatyczna, zatrucie alkoholem lub nikotyną a także cukrzyca oraz nadmierna otyłość. Objawami niewydolności są często: obrzęki oraz sinica a także duszność i dolegliwości dławicowe.

Żywienie przy niewydolności układu krążenia – polskie suplementy diety

Ograniczamy sól kuchenną, a w stanach ciężkich wyłączamy ją zupełnie oraz ograniczamy ostre przyprawy jak pieprz czy musztarda oraz ocet ponieważ drażnią zbytnio przewód pokarmowy. Wyłączamy z posiłków różnego rodzaju konserwy rybne i mięsne jak również kiszonki zawierające znaczne ilości soli i przypraw. Wyłączamy potrawy ciężko strawne jak tłuste mięso oraz ograniczamy potrawy smażone i podprawione zasmażką ponieważ zmniejszenie obciążenia przewodu pokarmowego nadmierną pracą zmniejsza także pracę układu krążenia. Produkty zbożowe takie jak pieczywo czy mąka osobą skłonnym do tycia podajemy w ilościach ograniczonych. Owoce i jarzyny są bardzo pożądane pod każdą postacią, zwłaszcza pod postacią surówek. Niezbyt obfite posiłki należy podawać 5 razy dziennie o stałych godzinach dnia.

print
 

Kategorie dań

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*