Pory w sosie śmietanowym

Pory w sosie śmietanowym

Sałatka wielowarzywna Gyros

DuoLife Collagen został stworzony z myślą o tych wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie „wieczną” młodość. Unikalna kompozycja składników, które obfitują w antyoksydanty, pozwala zagwarantować ochronę przed procesami starzeniami, spowalniając je, a jednocześnie skutecznie walcząc z wolnymi rodnikami.

Substancje odżywcze zawarte w każdym ze składników DuoLife Collagen, wpływają na poprawę kondycji całego organizmu, w tym również sprawne funkcjonowanie poszczególnych struktur.

DuoLife Collagen to zdrowie, młodość, kondycja zaledwie za sprawą jednego produktu, w pełni naturalnego, z zawartością składników efektywnie wspomagających funkcjonowanie organizmu na wielu płaszczyznach.

DuoLife Medical Formula BorelissPro® – NEW to odpowiedź na zapotrzebowanie współczesnego człowieka, który starając się spędzać czas na świeżym powietrzu, w szczególności w porze letniej, jest narażony na kontakt między innymi z kleszczami. Niestety brak skutecznej ochrony oraz nieznajomość postępowania w przypadku ukąszeń, wiązać się mogą z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

print
Wydruk przepisu
Pory w sosie śmietanowym
pory w sosie
Czas przygotowania 1 godzina
Porcje
Składniki
Czas przygotowania 1 godzina
Porcje
Składniki
pory w sosie
Sposób przygotowania
  1. Oczyszczone i bardzo dokładnie wymyte pory kroimy w kawałki długości 2 -4 cm, zalewamy małą ilością wrzącej wody. Dodajemy odrobinę tłuszczu, cukru i soli do smaku i gotujemy na silnym ogniu około 15 minut. Z masła i maki robimy jasną zasmażkę, podprawiamy pory. Dodajemy śmietanę i zagotowujemy. Tak przyrządzone podajemy z ziemniakami.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*